Home O kurzoch
AURA SOMA -
reč farieb, duše i tela
alebo nájdime cestu sami k sebe

Milí priatelia, ponúkame Vám možnosť zoznámiť sa s unikátnou metódou na poznanie samého seba, na pomoc pri riešení osobných problémov i pomoc na ceste svojho osobného rozvoja. Spriateľte sa s farebno-voňavým svetom, ktorý vám skvele poodhalí hlavné príčiny vašich výziev života a ukáže vám i možnú cestu von. Pozývame vás na

6 - dňový intenzívny certifikovaný kurz

AURA-SOMA I

s akreditovanou lektorkou Aura-Soma z Dánska


Marianne Mikkelsen

 

Hlavné témy kurzu:

 

Princípy Aura-Somy ako neinvazívnej terapie duše ? reč farieb ? farebná terapia a jej použitie ? čakry ? mapa aurického pola ? sady flakónov Equilibrium a ich použitie ? ako si vybrať flakóny ? váš osobný výber ? špeciálne masážne praktiky

 

Čo môžete od seminára očakávať:

 

Základný kurz vám prinesie vedomosti o jednotlivých farbách a ich účinkoch na všetky roviny vedomia človeka. Ich psychologické kvality i možnosti

ako vám môžu pomôcť pri uskutočňovaní zmien vo vašom živote. Prežijete pôsobenie farieb na "vlastnej koži", či už samotnými vystavenými Equilibriami, v praktických cvičeniach i rôznych meditačných praktikách, ktoré budú celý čas dopĺňať teoretické poznatky počas kurzu. Naučíte sa interpretáciu farebného jazyka z viacerého počtu individuálnych výberov účastníkov, tak, aby ste boli schopní v budúcnosti samostatne pomôcť sebe i priateľom. Zažijete priamo pôsobenie a účinok zmeny na vašich kolegoch i na  sebe samom počas kurzu. Dozviete sa mnohé zaujímavé informácie zo sveta farieb a vôni. Možno prvý krát zažijete skutočnú farebnú meditáciu sami alebo aj vo dvojici. Preberiete postupne jednotlivé čakry a k nim priradené pôsobenia farieb, pomoc deťom, záchrany aj pre fyzické telo a veľa, veľa iného... Celým kurzom vás bude citlivo a srdečne viesť lektorka, ktorá vám odovzdá svoje bohaté skúsenosti a pri cvičeniach vás vždy jemne usmerní. Budete sami prekvapení, ako to funguje a ako môžu také nenápadné, krásne farebné a voňavé flakóny vyvolať také úžasné zmeny.

 

Lektor seminára:

 alt

 

Seminár povedie dlhoročná akreditovaná učiteľka Aura-Soma z Dánska Marianne Mikkelsen, ktorá Vám odovzdá nielen svoje skúsenosti zo sveta farieb a vôní, ale Vás aj svojim pozitívnym a srdečným prístupom uvedie do tohto sveta hravo a s láskou. Jej láskavý a citlivý prístup určite každý ocení.

Marianne pracuje s farbami a hudbou, má mnohoročné skúsenosti ako certifikovaná Aura-Soma učiteľka, liečiteľka a konzultantka. V r. 1987 stretla v Dánsku Vicky Wall, zakladateľku Aura-Soma. Bolo to pre ňu hlboké stretnutie, ktoré ovplyvnilo jej osobný i profesionálny život. Už takmer 15 rokov Marianne vyučuje Aura-Soma v mnohých krajinách, v Dánsku, Švédsku, Fínsku, Rusku, v Čechách, v Pobaltských krajinách a od roku 2003 už aj na Slovensku.

 

Čo je Aura-Soma?

 

Aura-Soma je technika odhalenia, spoznania i liečenia duše a tela farebnými esenciami. Je to nová unikátna metóda, ktorá nám pomáha dosiahnuť rovnováhu v nás samých a  tým prežívať svoj život harmonicky bez stresov, napätí a s tým spojených zdravotných problémov. Je to cesta, ako môžeme prostredníctvom farieb dôjsť k hlbšiemu pochopeniu seba samého. Umožňuje nám nahliadnuť do hĺbky nášho podvedomia. Je takým zrkadlom našej duše. Sme takí, aké farby si vyberáme. Tieto farby odrážajú naše kvality a potreby a pomáhajú nám riešiť práve tie otázky, ktoré sa bezprostredne dotýkajú prítomnosti. Potom, ako im porozumieme, môžeme prijať zodpovednosť za realitu, ktorú naše myšlienky vytvárajú a v prípade, že neslúžia nášmu prospechu, môžeme ich krok za krokom meniť. Tak si môžeme naštartovať potrebné zmeny vo svojom živote. Tento jedinečný systém sebapoznania a osobného rozvoja využíva energiu farieb, bylín, éterických olejov a minerálov. Základom sú dvojfarebné Equilibria zmesi oleja a vody, ktoré sa natierajú na telo. Dopĺňajú ho ostatné esencie a výrobky Aura-Soma.

Pre koho je kurz určený:

 

Všetkým, ktorí chcú získať nové vedomosti, zážitky, praktické informácie a cenné skúsenosti a tým obohatiť vlastný život, priniesť a prežiť zmenu, ktorú farby vnášajú do našich životov a pomáhať sebe i svojim blízkym alebo sa chcú farebno-voňavému svetu venovať hlbšie. Odborníkom na zdravý životný štýl obohatí doterajšie vedomosti o nové poznatky, možnosti a spôsoby použitia. Pre tých, ktorí si chcú kurz zopakovať platí 50% zľava z ceny kurzu!

 

Výhody pre absolventov:

 

Absolventi kurzu získajú trvalú zľavu na všetky produkty Aura-Soma, ktorá sa zvyšuje podľa stupňa kurzu!

Budú zaradení do našej evidencie a získajú radu ďalších výhod pri našich aktivitách. V prípade záujmu sa môžu stať členmi klubu Natur-net a mať z toho ďalšie výhody. O našich aktivitách a pôsobení si vyžiadajte leták s bližšími informáciami alebo pozrite webovu stránku: www.naturnet.sk

Všetky produkty Aura-Soma si môžete aj naďalej zakúpiť v predajni Fytomedia, Zelená 3 Bratislava. Firma NATUR-NET, s.r.o. na jeseň otvorí nové priestory v Bratislave.

 

Všeobecné informácie:

 

Seminár bude vedený v anglickom jazyku. Preklad z Angličtiny je zabezpečený.

Organizátor seminára: Fytomedia a Natur-Net, s.r.o. Bratislava s podporou fy Amicus Košice

Cena seminára: 8000,- Sk

Bližšie informácie a prihlásenie na kontakte:

Tel.: 0903 78 68 50 aj formou SMS / Ing. Jakubisová Viera - certifikovaný praktikant Aura-Soma /

V predajni: Fytomedia, Zelená 3, 811 01 Bratislava, otvorené po-pi 9,30-18,00

Tel.:02/ 544 300 34 , tel./fax : 02/654 11 631

 

Milí priatelia!

 

Pozývame Vás na zážitkovo - vzdelávací seminár

plný harmónie, relaxu i povzbudenia v kruhu ádherných vôní a farieb.

 

Aromaterapia
a esencie Aura - Soma
(Pomandery a Quintesencie)

s akreditovanou lektorkou Aura-Soma z Dánska

Marianne Mikkelsen

Čo vám seminár prinesie:

Seminár vám, okrem príjemného zrelaxovania a uvedomenia si samého seba, prinesie aj veľa nových informácií o pôsobení jednotlivých éterických olejoch a farbách obsiahnutých v Pomanderoch a Quintesenciách na vašu dušu i myseľ. Ako ich vhodne doplniť pri terapii a prevencii proti stresu, únave, ale i na povzbudenie a posilnenie sebadôvery, odvahy i  pri riešení ďalších problémov. Privoňaním každého éterického oleja a esencie Aura-Soma zažijete účinok vône a farby a budete mať možnosť vyskúšať si ich pôsobenie prakticky. Tak dosiahnete zážitok spojenia účinku farby a vône na vašu dušu i myseľ a odnesiete si skúsenosť, ako si pomôcť sami sebe alebo svojim blízkym i v budúcnosti. Spojenie Aromaterapie a Aura-Somy vám poskytne novú voňavú a farebnú možnosť ako si príjemným spôsobom pomôcť pri každodenných životných problémoch. Odborníkom na zdravý životný štýl obohatí doterajšie vedomosti o nové poznatky, možnosti a spôsoby použitia.

Pomandery Aura-Soma Vám dodajú tak potrebnú ochranu v tomto uponáhľanom svete a Quintesencie Aura-Soma podporia všetko Vaše úsilie, zdravie a snahy niečo vo svojom živote dokázať. Pomôžu Vám na vašej ceste za spokojnosťou, radosťou a láskou. Všetci, ktorí seminár doteraz absolvovali boli nadšení, pridajte sa aj Vy k nim!!!

 

Čo je obsahom seminára:

Ide o nový pohľad na charakteristiku a využitie éterických olejov, ktoré sú obsiahnuté v esenciách Aura-Soma

Na seminári si počas jednotlivých dní osvojíte alebo rozšírite nové možnosti pomoci sebe a ostatným. Preberiete postupne všetky farby a pôsobenia Pomanderov, Quintesencii a aj podrobne jednotlivé éterické oleje v nich obsiahnuté. Môžete si jednotlivé produkty privoňať, vyskúšať a samozrejme aj zakúpiť. Spoznáte éterické oleje a ich pôsobenie na vašu dušu i myseľ v rôznej kvalite a od rôznych firiem. Na seminári dostanete k danej téme stručný manuál v slovenskom jazyku. Okrem toho si vyskúšate metódu výberu zo 105 farebných flakónov Aura-Soma a priradíte si k nim príslušné éterické oleje. Zostavíte si tak vlastnú receptúru na riešenie svojej súčasnej situácie a na vlastnej osobe si tak vyskúšate, ako to funguje. V prípade potreby môžete potom túto zmes kedykoľvek použiť. Zažijete jednoduché farebné meditácie i proces liečenia vo dvojici. Prakticky si vyskúšate vnášanie esencií do aury a naučíte sa ako s nimi ďalej pracovať. Použitím Pomanderov a Quintesencii počas seminára sa krásne zharmonizujete a zrelaxujete a dokonca u niekoho môže prebehnúť aj proces samoliečenia. Naučíte sa aj nové zaujímavé možnosti použitia.

 

Pre koho je seminár určený:

Seminár slúži všetkým, ktorí chcú prežiť svoj život v pohode, obohatení o schopnosť pomôcť sami sebe, masérom a poradcom zdravého životného štýlu, aroma-terapeutom, zdravotníkom, ale aj ako príprava tým, ktorí sa chcú voňavo-farebnému svetu venovať hlbšie v ďalších kurzoch Aura-Soma. Pre tých, ktorí sa už Aura-Soma venujú, je výborným nadstavbovým seminárom o hlbšom poznaní účinku vôní a farieb na našu dušu, telo i myseľ. Po vlastnej skúsenosti vrelo odporúčame!!!!! Pre tých, ktorí si chcú seminár zopakovať platí 50% zľava z ceny seminára!

 

K zúčastneniu sa seminára nie sú potrebné predchádzajúce absolvovania kurzov Aura-Soma ani iné vedomosti z týchto oblastí.

 

Pripravujeme cely výučbový certifikovaný cyklus kurzov Aura-Soma. Môžete tak obohatiť svoje liečebné vedomosti a praktiky o nové možnosti ako vedome pomáhať sebe i priateľom či sa stať konzultantom Aura-Soma. Tento seminár môže slúžiť ako pilotný kurz, ale i ako úplne samostatný záujmový a vzdelávací workshop.

 

Výhody pre absolventov:

Absolventi kurzu získajú zľavu na Pomandery,  Quintesencie a vysokokvalitné éterické oleje v našej predajni a priamo na seminári!!!

Budú zaradení do našej evidencie a získajú radu ďalších výhod pri našich aktivitách. V prípade záujmu sa môžu stať členmi klubu Natur-net a mať z toho ďalšie výhody. O našich aktivitách a pôsobení si vyžiadajte leták s bližšími informáciami alebo pozrite webovu stránku: www.naturnet.sk

 

Všetky produkty Aura-Soma i eterické oleje si môžete aj naďalej zakúpiť v predajni Fytomedia, Zelená 3 Bratislava. Firma NATUR-NET, s.r.o. na jeseň otvorí nové priestory v Bratislave.

 

Všeobecné informácie:

 

Seminár bude vedený v anglickom jazyku. Preklad z Angličtiny je zabezpečený.

Organizátor seminára: Fytomedia a Natur-Net, s.r.o. Bratislava s podporou fy Amicus Košice

Cena seminára: 4000,- Sk

Bližšie informácie a prihlásenie na kontakte:

Tel.: 0903 78 68 50 aj formou SMS / Ing. Jakubisová Viera - certifikovaný praktikant Aura-Soma /

V predajni: Fytomedia, Zelená 3, 811 01 Bratislava, otvorené po-pi 9,30-18,00

Tel.:02/ 544 300 34 , tel./fax : 02/654 11 631

e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Čas priebehu seminára: 10-18,00h; posledný deň do 16,00 h

Miesto konania spresníme prihláseným účastníkom. Prosíme o skoré nahlásenie účasti. Uveďte aj váš telefónny kontakt.

 

Pripravujeme aj ďalšie certifikované kurzy Aura-Soma I - III. s Marianne Mikkelsen v Bratislave.
V prípade záujmu sa informujte na uvedených kontaktoch.

 

www.naturnet.sk, www.fytomedia.sk

Posledná úprava ( Streda, 06 Január 2010 16:22 )